Zlewozmywaki granitowe Ferro

Kizz, Ozzy, Mezzo i Bizzy – za tymi nazwami kryją się różne modele granitowych zlewozmywaków marki Ferro. W ramach oferty marki znajdziemy zlewy różnej wielkości i kształtów, zarówno jedno, jak i dwukomorowe, na które producent udziela aż dziesięcioletniej gwarancji. Prezentowane zlewozmywaki są produktami z naturalnego kamienia, co czyni je szlachetnymi i odpowiednimi do wielu aranżacji kuchni i ich różnej stylistyki, a szczególnie do kuchni eleganckich i wysublimowanych.

zlewozmywaki granitowe

ferro.pl

Ferro Kizz DRG 50/50 W to zlewozmywak kwadratowy o bokach długości 50 cm. Dostępny jest w kolorze białym, grafitowym i piaskowym, a przeznaczony jest do montażu wpuszczanego. Jest to zlewozmywak odwracalny, symetryczny, sprzedawany w komplecie z syfonem i przygotowanym otworem na baterię. Prezentowany model nie posiada ociekacza. Granitowe zlewozmywaki Ferro to synonim wytrzymałości, łatwej pielęgnacji i ładnego wyglądu. Jest to szczególnie ważne w przypadku zlewu, ponieważ to właśnie on stanowi strategiczny punkt w kuchni i bardzo ważny element jej wyposażenia, często używany, a do tego narażony na uszkodzenia mechaniczne, pod wpływem działania detergentów, różnic temperatury czy odbarwienia. To tutaj przygotujemy produkty do dalszej obróbki i płuczemy ręce, chłodzimy gorące garnki, a także co oczywiste – myjemy naczynia. Od tego, czy zlew jest funkcjonalny zależy, jak nam się będzie w nim zmywało, a od jego wyglądu – jak będzie się komponował z naszą kuchnią.

Zlewozmywaki granitowe Ferro oprócz przyciągającego uwagę wyglądu są wyjątkowo trwałe, nie grożą im ani zarysowania, ani też zabrudzenia,  a do tego łatwo się je montuje – wystarczy wpuścić je w przygotowany wcześniej otwór w blacie, który łatwo wytniemy z szablonem załączonym do zestawu. Modele zlewów Ferro wyposażone zostały w syfon z automatycznym korkiem oraz otwór przelewowy zapobiegający wylewaniu się wody z komory.