Wyposażenie łazienki – meble, lustra, oświetlenie

Na łazienkę jako wnętrze składają się nie tylko elementy użytkowe, takie jak umywalka, wanna, kabina prysznic czy wc, ale również różnego typu akcesoria, które łącznie z wyposażeniem funkcjonalnym tworzą klimat i styl tego wnętrza. Główną rolę w takiej aranżacji obok wykończenia ścian i podłóg odgrywają meble łazienkowe, lustra czy oświetlenie.

Oto kilka ciekawych propozycji elementów wyposażenia łazienki, które można kupić tutaj.

Lustro z oświetleniem o szerokości 120 cm marki Koło, model z serii Quattro, która odznacza się topowymi, symetrycznymi kształtami, łączącymi w sobie klasyczną prostotę i stonowaną elegancję. Jest to propozycja dla tych użytkowników, którzy cenią przede wszystkim sprawdzoną stylistykę. Lustro nadaje się idealnie do kompletowania z meblami serii Quattro. Ma szerokość 120 cm, wysokość 62 cm i głębokość 6 cm. Nie ulega zaparowaniu, wykonane jest z płyty odpornej na wilgoć i można je montować w poziomie. W komplecie z lustrem znajdują się dwie świetlówki T5 21 W, zestaw montażowy oraz instrukcja montażu.

Lustro 96 cm biały połysk Koło z serii Varius ma szerokość 96 cm, wysokość 70 cm i głębokość 5,8 cm. Jest dostępne w kolorze biały połysk i przeznaczone do montażu tylko w poziomie. Lustro można kompletować z półkami z tej samej serii.

Ciekawą propozycją do łazienki jest lustro stojące bambusowo – stalowe marki Ferro, model K19F. Stanowi ono jeden z elementów serii akcesoriów z drewna bambusowego, które staną się z pewnością unikalną ozdobą łazienki, pasującą do różnych stylów aranżacji. Lustro jest trwałe, odporne na wilgoć. Ma charakter stojący.

lustro łazienkowe

allto.pl

Zestaw oświetleniowy chrom Koło Ovum to jeden z elementów kolekcji marki, która zniewala elegancją oraz dokładnością wykonania. Owalne fomry produktów oraz pełna naturalność i harmonia dominujących linii obrazują siłę rodzącej się wciąż na nowo przyrody. Tak artystyczna propozycja idealnie zaznaczy nowoczesny charakter łazienki. Zestaw oświetleniowy nadaje się idealnie do kompletowania z meblami Ovum i Ego. Ma szerokość 24,5 cm, wysokość 3 cm oraz głębokość 11,8 cm. W komplecie znajdują się oprawa, dwie żarówki oraz zestaw montażowy.

Użytecznym elementem wystroju każdej łazienki jest niewątpliwie szafka podumywalkowa. Proponujemy szafkę wiszącą o szerokości 88 cm w kolorze białym z połyskiem z serii Koło Quattro. Linia Quattro odznacza się topowymi, symetrycznymi kształtami, które łączą w sobie klasyczną prostotę projektu i stonowaną elegancję. Jest to więc propozycja dla tych użytkowników, którzy cenią przede wszystkim wypróbowaną stylistykę. Szafka nadaje się idealnie do kompletowania z umywalką nr K61490, K61491. Ma szerokość 88 cm, wysokość 49,4 cm oraz głębokość 41,3 cm. Posiada dwie szuflady z przegródkami z mechanizmem cichego domykania, a wykonana jest z płyty wilgocioodpornej. Istnieje możliwość jej kompletowania z dwoma nóżkami nr 99251. W komplecie znajduje się zestaw montażowy oraz instrukcja montażu.

Szafka wisząca podumywalkowa o szerokości 118 cm, w kolorze antracyt to kolejna propozycja marki Koło z serii Quattro. Nadaje się idealnie do kompletowania z umywalką nr K61421 i K61520. Ma szerokość 118 cm, wysokość 49,4 cm oraz głębokość 47,3 cm. Zawiera cztery szuflady z przegródkami z mechanizmem cichego domykania i także jest wykonana z płyty odpornej na wilgoć.

7870

W kolorze białym z połyskiem można natomiast zakupić szafkę wiszącą podumywalkową o szerokości 120 cm z serii Koło Life!, która nadaje się idealnie do kompletowania z umywalką nr M21130, M21030 i M21530. Wymiary szafki to szerokość 120 cm, wysokość 21,9 cm oraz głębokość 43,4 cm. Posiada jedną szufladę z mechanizmem cichego domykania oraz chromowany uchwyt.

Oprócz szafek podumywalkowych dostępne są również szafki boczne, jak np. szafka wisząca boczna wysoka o szerokości 36 cm w kolorze białym z połyskiem marki Koło z serii Traffic. Jej wymiary to szerokość 36 cm, wysokość 180 cm oraz głębokość 29,5 cm. Szafka posiada drzwi z mechanizmem cichego domykania, chromowany uchwyt, jedno lustro na wewnętrznej stronie drzwi, cztery regulowane półki szklane, jedną nieregulowaną półkę z płyty. Istnieje możliwość montażu drzwi z otwieraniem na lewą lub prawą stronę.

Dla osób, które zamiast szafki podumywalkowej wolą inne rozwiązania, dobrą propozycją jest zakup blatu podumywalkowego prawego lub lewego o szerokości 118,9 cm w kolorze białym z połyskiem, z serii Koło Ovum. Kolekcja ta przyciąga elegancją oraz dokładnością wykonania. Owalne fomry produktów oraz pełna naturalność i harmonia dominujących linii obrazują siłę odradzającej się wciąż na nowo przyrody. Tak artystyczna propozycja doskonale podkreśli nowoczesny styl łazienki. Blat jest idealny do kompletowania z umywalką nr L41660 i K12145. Wysokość blatu to 19,5 cm, a głębokość 50,8 cm. W komplecie znajdują się dwa relingi w kolorze chrom, zestaw montażowy oraz instrukcja montażu.