Wygoda w kuchni z baterią Aster

Marka Deante ma w swojej ofercie elegancką baterię zlewozmywakową stojącą, z prostokątną wylewką z wyciąganą słuchawką, która ułatwia i tak już często wymagającą pracę w kuchni przy przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu po nich. Zamontowanie baterii z wyjmowaną wylewką poprawi funkcjonalność kuchennej strefy wody. Podczas gotowania wykonujemy dziesiątki czynności, których usprawnienie pozwoliłoby zaoszczędzić cenny czas, a bateria z wyjmowaną wylewką to swoiste przedłużenie ręki zarówno kucharza amatora, jak i profesjonalisty. Wylewka kryje w sobie wygodny wąż, umożliwiający większą mobilność w kuchni. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba już wkładać garnków, dzbanków czy czajnika do zlewozmywaka – można je pozostawić na blacie lub podstawie grzewczej. Dodatkowo bateria z wyjmowaną wylewką pozwala w łatwy sposób umyć warzywa i owoce, a także opłukać komory zlewozmywaka i talerze. Ta bateria o nowoczesnym designie i modnych prostych liniach działa płynnie, a wąż można wyjąć i schować z łatwością, co świadczy o jakości produktu. Wysoką klasę zapewnia także głowica ceramiczna, stanowiąca serce baterii. Bateria ma wykończenie w kolorze chrom. Zasięg wylewki to 214 mm, a wysokość korpusu
307 mm. Bateria posiada jednouchwytowy mieszacz, a jej klasa przepływu to Z czyli poniżej 9 litrów na minutę. Grupa akustyczna baterii to < 20 dB.

bateria z wyciąganą wylewką

materiały Deante

Prosty design modelu Aster to propozycja zarówno dla miłośników minimalizmu, jak i zwolenników bardziej klasycznych aranżacji, w których ta bateria z powodzeniem się odnajdzie. Bateria jest wyposażona w prostokątną wyciąganą wylewkę o okrągłym przekroju, która idealnie współgra z korpusem, tworząc spójną całość. Lekka dźwignia ułatwia precyzyjne ustawienie ciśnienia wypływającej wody. Aster to kolejny model z bogatej kolekcji, na którą składają się baterie zlewozmywakowe.