Technologia CeramicPlus od Villeroy & Boch

CeramicPlus to technologia opracowana przez markę Villeroy & Boch, która zapewnia większą czystość urządzeń sanitarnych w łazience, a przez to pozwala zaoszczędzić czas przeznaczony na sprzątanie, a przez to żyć pęłnią życia i cieszyć się nim bez zmęczenia.

allto.pl

allto.pl

CeramicPlus to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala uzyskać czyste i łatwe w pielęgnacji powierzchnie ceramiczne. Jest to specjalna powłoka, która uszlachetnia zwykłą ceramikę, dając przez to szereg korzyści dla użytkownika. Powłoka powoduje, że w momencie kontaktu z nią, płyny natychmiast się perlą i spływają do wylewki, a brud i osady wapienne prawie nie pozostają na powierzchni, nie przyczepiają się do niej i są od razu usuwane, a dzięki temu czyszczenie ceramiki z uszlachetnieniem CeramicPlus jest łatwiejsze. Jesli pojawią się przyschnięte plamy z osadów wapiennych, to można je usuwać błyskawicznie, bez konieczności stosowania szorujących i naruszających niejednokrotnie powierzchnię ceramiki, środków czyszczących, szkodliwych dla środowiska.

allto.pl

allto.pl

CeramicPlus to higien i czystość na wszystkich powierzchniach. Pokryty tą powłoką materiał jest odporny na działanie typowych artykułów gospodarstwa domowego opartych na bazie kwasów i ługów, jak również na produkty medyczne i kosmetyczne.

allto.pl

allto.pl

CeramicPlus od Villeroy & Boch to maksymalna jakość przy jednoczesnej łatwej pielęgnacji. Dzięki niej powierzchnie są odporne na zarysowania, przez co mają większą żywotność, a przy tym są higieniczne i czyste, szczególnie łatwe w pielęgnacji i łatwe w czyszczeniu, niewrażliwe na ługi i kwasy. Przykładem produktu marki Villeroy & Boch jest miska ustępowa lejowa wisząca Subway 2.0 5606 10 R1. To miska ceramiczna, biała, w odcieniu R1 – Weiss Alpin Ceramicplus, z prezentowaną powłoką ceramicplus, która pomaga utrzymać ceramikę w higienicznej czystości, ponieważ brud nie przywiera, a krople szybciej spływają. Dodatkowo zastosowano tu systemem oszczędzania wody Aquareduct, spłukiwanie 4,5 l, system mocowań SupraFix 2.0 ułatwiający instalację miski. Miska ma następujące wymiary: długość 48 cm, szerokość 35,5 cm, wysokość 36,5 cm, a rozstaw otworów pod śruby mocujące 18 cm. W komplecie znajdują się elementy mocujące Supra fix. Miskę należy kompletować z deską nr 9M69 S1 lub 9M69 Q1.