Serie łazienkowe inspirowane naturą od Deante

Anemon, Peonia i Floks to serie ceramiki łazienkowej marki Deante, dla których inspiracją był świat roślin. Urok drobnych, kolorowych, kulistych roślin oddaje subtelny charakter prezentowanego asortymentu marki – trzech modeli umywalek oraz podwieszanej miski ustępowej. Produkty ceramiczne kwiatowych serii łączą estetykę, nawiązującą do piękna flory, z funkcjonalnością.

umywalka wpuszczana

deante.pl

Umywalka wpuszczana w blat z serii Floks dostępna jest w białym wykończeniu, w rozmiarze szerokość 60 lub 80 cm i długość 45 cm, przy głębokości 17,5 cm. Umywalka jest dostosowana do jednootworowych baterii umywalkowych
i została wyposażona w przelew. Na produkt jest udzielana dziesięcioletnia gwarancja. Floks to umywalka o prostych kształtach, przeznaczona dla amatorów surowego wzornictwa. Większa wersja umywalki o szerokości 80 cm zapewni codzienny komfort podczas porannej i wieczornej toalety.

umywalka nablatowa

deante.pl

Z kolei umywalka z serii Anemon przeznaczona jest dla użytkowników poszukujących rozwiązań nablatowych. To kwadratowa bryła o małych gabarytach, nadająca się do niewielkich pomieszczeń, a dzięki prostemu designowi będzie doskonale wyglądać zarówno w łazience w stylu glamour, jak i zaprojektowanej w duchu minimalistycznym. Podobnie jak model Floks ma ponadczasowy odcień śnieżnobiałej bieli. Jej wymiary to szerokość 50 cm, długość 50 cm i głębokość 18,5 cm.Umywalka ta również jest dostosowana do jednootworowych baterii umywalkowych i została wyposażona w przelew.

umywalka klasyczna miska podwieszana

deante.pl

Z kolei dla miłośników miękkich, opływowych linii we wzornictwie łazienkowych produktów ceramicznych marka przygotowała serię Peonia – umywalkę z eliptyczną komorą i zaokrąglonymi brzegami, którą można według uznania i potrzeby montować wieszając na ścianie, bądź też stawiając ją na blacie. W tej samej serii wyprodukowana została również miska ustępowa, którą uzupełnia deska wolnoopadająca. Oba produkty stanowią idealne rozwiązanie do małych łazienek, charakteryzują je bowiem obłe kształty i niewielkie wymiary. Podwieszana muszla toaletowa to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające dotrzeć do trudno dostępnych miejsc w trakcie sprzątania. Miska ustępowa ma następujące wymiary: szerokość 35,5 cm, długość 49,8 cm oraz wysokość 35,5 cm. Uzupełniająca miskę deska jest wykonana z duroplastu i posiada metalowe, chromowe zawiasy. Kołnierz zamknięty otworami rozmieszczonymi dookoła muszli zapewnia idealne spłukiwanie miski. Produkty marki Deante do łazienki i kuchni można kupić tutaj.