Seria produktów Villeroy & Boch Subway 2.0

Toalety Villeroy & Boch to szlachetne wzornictwo i komfort użytkowania, a do tego maksymalna czystość. Nowoczesne miski WC oferują dzisiaj o wiele więcej niż samą funkcjonalność, a w seriach marki odkryjemy z pewnością różnorodne formy, które perfekcyjnie będą pasowały do naszej łazienki i spełnią nasze nawet najwyższe wymagania. Designerskie miski WC Villeroy & Boch to zawsze najlepszy wybór. Są one łatwe w czyszczeniu, zapewniają perfekcyjną higienę i najwyższą funkcjonalność. Villeroy & Boch to gwarancja najwyższej jakości, a także możliwość odkrycia różnorodnych modeli o ciekawych formach. Deski sedesowe o pięknych formach tworzą harmonijną całość z niezawodnymi miskami WC Villeroy & Boch. Są praktyczne, funkcjonalne i komfortowe, higieniczne i oszczędne. To podstawa innowacyjnych toalet Villeroy & Boch. Mniejsze zużycie wody, mniej środków czyszczących, krótszy czas czyszczenia – to wszystko składa się na wysoką efektywność produktów. Innowacyjne technologie i funkcje wyznaczają nowe standardy higieny, łatwego czyszczenia, efektywności spłukiwania i oszczędności wody, co jest opłacalne nie tylko dla portfela, ale także dla środowiska. Zastosowany w produktach system AntiBac to innowacyjna powierzchnia, która w udowodniony sposób redukuje wzrost bakterii o ponad 99,9% i tym samym zapewnia długotrwałą ochronę i higienę w łazience. Ceramika łazienkowa i deski sedesowe wykazują działanie antybakteryjne, dzięki czemu do ich czyszczenia zużywa się znacznie mniej środków czyszczących. Z kolei innowacyjne szkliwo CeramicPlus pomaga utrzymać ceramikę w higienicznej czystości. Dzięki niemu usuwanie zabrudzeń jest szybsze, łatwiejsze i bardziej ekologiczne, ponieważ zużycie wody i środków czyszczących jest mniejsze niż w przypadku tradycyjnego szkliwa. CeramicPlus sprawia, że drobne osady i kamień nie przywierają do powierzchni, tylko razem z wodą szybko spływają po ściankach, pozostawiając ceramikę czystą. Miski WC DirectFlush bez kołnierza wewnętrznego utrudniają osadzanie się brudu i ułatwiają czyszczenie. Strumień wody dokładnie opłukuje całe wnętrze miski, a mała osłona na górnej krawędzi zapobiega rozpryskiwaniu wody na zewnątrz. A wszystko to przy minimalnym zużyciu wody.

miska ustępowa

allto.pl

Przykładem innowacyjnych i designerskich produktów marki są miski ustępowe i umywalki z serii Subway 2.0.

Miska ustępowa lejowa wisząca CeramicPlus Villeroy & Boch Subway 2.0 5606 10 R1 to toaleta ceramiczna w kolorze białym R1 – Weiss Alpin Ceramicplus, wyposażona w powłokę ceramicplus, która pomaga utrzymać ceramikę w higienicznej czystości, ponieważ brud nie przywiera, a krople szybciej spływają. Posiada również system oszczędzania wody Aquareduct oraz spłukiwanie 4,5 l. Instalację miski ułatwia system mocowań SupraFix 2.0. Wymiary produktu to długość 48 cm, szerokość 35,5 cm, wysokość 36,5 cm. Mocowania są ukryte co zwiększa estetykę produktu. Rozstaw otworów pod śruby mocujące wynosi 18 cm. Miskę można kompletować z deską nr 9M69 S1 i 9M69 Q1.

umywalka prostokątna

allto.pl

Umywalka 65 cm Villeroy & Boch Subway 2.0 7113 FA 01 to umywalka ceramiczna w kolorze białym 01 Weiss Alpin. Jest to umywalka wisząca, meblowa, z otworem na baterię i możliwością zainstalowania armatury 3-otworowej. Posiada wybity jeden środkowy otwór pod armaturę oraz przelew. Jej wymiary to 65×47 cm. Mocowana jest na dwóch śrubach M10x120 mm. Idealnie nadaje się do kompletowania z meblami z tej serii. Umywalka ma prostokątny, nowoczesny kształt.