Seria kuchennych baterii Quantum od Franke

Baterie Quantum to nowość w ofercie marki Franke. Ich znak rozpoznawczy to smukłość, elegancja i nowoczesność, a ich subtelne piękno doskonale komponuje się z tak popularnymi ostatnio zlewozmywakami i komorami do podbudowy.W kolekcji dostępne są dwa modele baterii: Quantum One i Quantum Two.

franke.com

franke.com

Bateria Quantum One to bateria jednodźwigniowa w kolorze chrom, z otworem montażowym o średnicy 35 mm i obrocie wylewki o 360 stopni. W zestawie posiada podkładkę usztywniającą, która służy do montażu w zlewozmywakch ze stali szlachetnej. Bateria jest wyposażona w głowicę ceramiczną o średnicy 25 mm oraz wylewkę stałą.Wymiary baterii kształtują się następująco: całkowita wysokość 261 mm, wysokość do końca wylewki 240 mm, zasięg wylewki 215 mm.

franke.com

franke.com

Bateria kuchenna Quantum Two to także bateria jednodźwigniowa z wylewką wykonującą pełny obrót, ale z dwoma otworami montażowymi o średnicy 35 mm. Również posiada podkładkę usztywniającą do montażu w zlewozmywakch ze stali szlachetnej oraz głowicę ceramiczną o średnicy 25 mm. Może być montowana jako bateria podokienna. Sterowana jest za pomocą mieszacza montowanego obok baterii. Całkowita wysokość baterii to 202 mm, wysokość do końca wylewki 187 mm oraz zasięg wylewki 254 mm.