Różne rozwiązania – drzwi prysznicowe

Drzwi skrzydłowe GY Sanplast to drzwi jednoskrzydłowe o szerokości od 680 do 714 mm i wysokości 1900 mm. Szerokość wejścia wynosi 490 mm. Drzwi można montować lewo lub prawostronnie. Promień ich otwarcia wynosi 495 mm. Drzwi posiadają regulowane profile przyścienne i wykonane są ze szkła hartowanego o wzorze GY. Drzwi pochodzą z serii TX marki Sanplast. Mają charakter uchylny i wyposażono je w białe profile EW.

Drzwi przesuwne W15 Sanplast składają się z czterech elementów i mają szerokość między 1280 a 1320 mm oraz wysokość 1900 mm. Szerokość wejścia wynosi 500 mm. Układ jezdny oparty jest na zespole podwójnych rolek górnych i dolnych. Drzwi są odpinane i pokryte powierzchnią Glass Protect. Wykonane są ze szkła hartowanego o wzorze W15 i oparte na białych profilach w odcieniu eurowhite. Drzwi pochodzą z serii TX marki Sanplast. Są to drzwi rozsuwane przeznaczone do zabudowy.

Drzwi przesuwne w wykończeniu w kolorze srebrnym błyszczącym i ze szkłem CC marki Sanplast mają szerokość między 716 a 760 mm i wysokość 1900 mm. Szerokość wejścia wynosi 325 mm i ma możliwość wejście z prawej lub lewej strony. Układ jezdny oparty jest na suwaku dolnym i rolce pojedynczej górnej. Na drzwi składają się trzy suwane elementy, drzwi są odpinane, a zastosowana powierzchnia drzwi to Glass Protect. Wykorzystano szkło hartowane o wzorze CC oraz profile w kolorze srebrny błyszczący nr 38. Drzwi pochodzą z serii Aspira, mają charakter przesuwny, do zabudowy. Ich szerokość to 75 cm.

Drzwi skrzydłowe w wykończeniu srebrnym błyszczącym to drzwi jednoskrzydłowe o szerokości od 1190 do 1210 mm i wysokości 1950 mm. Szerokość wejścia wynosi 580 mm. Drzwi można montować z prawej lub lewej strony. Promień ich otwarcia to 612 mm. Drzwi posiadają regulowane profile przyścienne i wyposażone są w powierzchnię Glass Protect. Wykonane są ze szkła hartowanego o wzorze W0 i posiadają profile w kolorze chrom  lub srebrny błyszczący nr 42. Drzwi pochodzą z Serii Free Line i mają charakter uchylny.

drzwi prysznicowe

allto.pl

Drzwi wahadłowe dwuskrzydłowe Sanplast z serii Prestige mają szerokość 886-914 mm, wysokość 1950 mm, szerokość wejścia 770 mm, a promień otwarcia drzwi 380 mm. Posiadają regulowane profile przyścienne, mechanizm unoszenia drzwi oraz powierzchnię Glass Protect. Wykonane są ze szkła hartowanego  o wzorze W0 i wyposażone w profile w kolorze srebrnym błyszczącym nr 38. Są to drzwi do zabudowy, wahadłowe.

Kolejna propozycja to drzwi prysznicowe obrotowe 90 Ravak Pivot PDOP1-90 03G70101Z1, jednoelementowe, obrotowe na konstrukcji półramowej, szerokości 861-911 mm i wysokości 1900 mm. Szerokość wejścia wynosi 592 mm. Drzwi można montować prawo lub lewostronnie. Wykonane są ze szkła bezpiecznego grubości 6 mm. Są transparentne, z powłoką AntiCalc, z białymi profilami, uchwytami i zawiasami. Uchwyt może również służyć jako wieszak na ręcznik. Trzpień zawiasu wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej co zapewnia niezniszczalność.

Bardzo szeroki wybór drzwi prysznicowych różnych marek, o różnym charakterze, rozmiarze i wykończeniu znajdziemy tutaj.