Różne potrzeby, różne zlewozmywaki od Deante

Marka Deante posiada w swojej ofercie przeróżne serie zlewozmywaków o zróżnicowanej wielkości, kształcie oraz sposobie montażu. Wśród najnowszych serii znalazły się seria Sinope oraz Prospero.

Sinope to między innymi zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem w wykończeniu satyna. Wymiary tego zlewozmywaka to długość 800 mm, szerokość 500 mm oraz głębokość 200 mm. Pasuje do szafki o wymiarach 600 mm. Posiada standardowy odpływ 3,5 cala. Szczególne cechy tego produktu to ekskluzywne wykończenie połączone z wysoką funkcjonalnością oraz możliwość montażu typu flush mount czyli na równi z blatem. Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Jego powłoka ma właściwości antyseptyczne. Jest to zlewozmywak wpuszczany, do montażu na równi z blatem. Jest odporny na wysoką temperaturę do 250°C, jak również na przebarwienia i szok termiczny oraz zarysowania. Nie pochłania zapachów, posiada automatyczne zamknięcie odpływu, a także możliwość podłączenia do zmywarki. W komplecie ze zlewozmywakiem znajduje się syfon. W komorze znajdują się również przelew oraz fabryczne otwory pod baterię.

zlewozmywak wpuszczany ze stali nierdzewnej

materiały prasowe Deante

Seria Sinope to produkty wykonane z dbałością o szczegóły,  w których wysokiej klasy stal szlachetna została zamknięta w prostej formie. Z geometryczną bryłą Sinope współgra montaż typu flush mount, polegający na instalacji produktu na równi z blatem. Dzięki temu zachowuje się idealnie równą płaszczyznę, która nie tylko podkreśla elegancję zlewozmywaka, ale też ułatwia utrzymanie czystości.

Z kolei seria Prospero to kolekcja stworzona z myślą o osobach, które cenią dobry design i wygodę eksploatacji. Zlewozmywaki Prospero zostały wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej, która przyciąga uwagę wyrafinowanym, szczotkowanym wykończeniem. Produkty z tej serii można instalować na równi z blatem (tzw. montaż typu flush mount), co pozwala zachować minimalistyczny charakter w kuchni. Przykładowym produktem z tej serii jest zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem w satynowym wykończeniu. Ma on długość 1000 mm, szerokość
500 mm, głębokość 200 mm i pasuje do szafki o wymiarach 600 mm. Posiada standardowy odpływ 3,5 cala. Zlewozmywaki Prospero od Deante to ekskluzywne wykończenie połączone z wysoką funkcjonalnością i możliwością montażu na równi z blatem.

zlewozmywak wpuszczany ze stali nierdzewnej

materiały prasowe Deante

Zlewozmywaki z serii Prospero i Sinope to  produkty niezwykle eleganckie, idealnie wpisujące się w minimalistyczne, niczym niezakłócone kuchenne wnętrze. To nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, pozwalająca stworzyć harmonijną aranżację, dzięki możliwości montażu typu flush mount, czyli osadzenia na równi z blatem.
Produkty prezentowanych serii przyciągają uwagę geometrycznymi bryłami i doskonałym wykonaniem. Prospero i Sinope charakteryzują proste linie komory i ociekacza, podkreślone szlachetnym, szczotkowanym wykończeniem.
Najważniejszą cechą najnowszych kolekcji jest montaż typu flush mount, polegający na instalacji produktu na równi z blatem. Można go zastosować w przypadku blatów nie chłonących wody, np. marmurowych, granitowych, konglomeratowych, betonowych i z tworzyw sztucznych, które doskonale komponują się z tymi modelami od Deante. Oprócz wycięcia odpowiedniej wielkości otworu należy wyfrezować wgłębienie, dopasowane do kołnierza zlewozmywaka, co pozwala zachować idealnie równą płaszczyznę – zlewozmywak wtapia się w kuchenną zabudowę, dodając wnętrzu elegancji i ułatwiając utrzymanie czystości. Produkty z serii Prospero i Sinope można instalować także w tradycyjny sposób, jak modele wpuszczane w blat. W przypadku zlewozmywaków z kolekcji Prospero, ostre kształty zostały złagodzone subtelnymi obłościami, okalającymi komorę i ociekacz. Minimalistyczną bryłę uzupełniają pieczołowicie zaprojektowane przelewy i odpływy z prostokątnymi rozetami. Z kolei zlewozmywaki Sinope posiadają przelewy z eleganckimi maskownicami i komory, których dna przecinają subtelne linie, przypominające szlif diamentu. Obydwie serie zostały wyposażone w korki automatyczne, umożliwiające wygodne zamykanie i otwieranie odpływu.