Peonia, Wrzos i Jaskier czyli nowości produktowe od Deante

Deszczownice to jeden z coraz popularniejszych elementów wyposażenia łazienek. Kuszą gęstym snopem spadającej wody, który imituje kąpiel w strugach egzotycznego deszczu. Marka Deante ma w swojej ofercie różne pod względem designu i wyposażenia deszczownice, w tym trzy nowe modele o różnych kształtach i wdzięcznych kwiatowych nazwach – Peonia, Wrzos i Jaskier.

deszczownica Deante

Peonia

Peonia to głowica natryskowa okrągła w opcji wykończenia chrom. Jej grubość wynosi 15 mm, a średnica 200 mm. to plastikowa głowica natryskowa z gwintem przyłącza pół cala. Posiada osiemdziesiąt cztery punkty natryskowe. Klasa przepływu A czyli poniżej 15 litra na minutę. Zamontowana głowica jest dwufunkcyjna, a zmiana funkcji odbywa się przez przekręcenie rantu głowicy. Głowica natryskowa Peonia ma dwuletnią gwarancję. Wyposażono ją w system anti-calc. Posiada strumień deszczowy oraz strumień hydromasaż.

deszczownica Deante

Wrzos

Głowica natryskowa z serii Wrzos to głowica kwadratowa dostępna w opcji wykończenia chrom. Ma grubość 12 mm, długość 200 mm oraz szerokość. Głowica jest wykonana z plastiku z gwintem przyłączeniowym pół cala. Posiada 121 punktów natryskowych oraz klasę przepływu S czyli poniżej 19,8 litra na minutę. Głowicę natryskową Wrzos także wyposażono w system anti-calc. Posiada strumień deszczowy.

deszczownica Deante

Jaskier

Kolejna z nowości to deszczownia z baterią wannową z serii Jaskier, w wykończeniu chrom. Ma wysokość 1200 mm, szerokość 395 mm. Wykonana jest ze stali i plastiku oraz mosiądzu. Jest to bateria mieszaczowa, jednouchwytowa. Posiada drążek o regulowanej wysokości w zakresie 1100 – 1200 mm. Słuchawka jest 1-funkcyjna, a wąż  natryskowy podwójnie pleciony, rozciągliwy, długość 1500 mm. Ta deszczownica również posiada system anti-calc. Ma regulowaną wysokość, baterię w komplecie, głowicę 35 mm oraz Aerator Neoperl. Zastosowany strumień to strumień deszczowy. Jaskier to uniwersalna deszczownia do wanny i kabiny, pozwalająca zwiększyć ich funkcjonalność. Jest to jeden z niewielu modeli na polskim rynku skierowany zarówno do miłośników prysznica, jak i fanów kąpieli w pachnącej pianie. Jest to rozwiązanie idealne do małych łazienek, gdzie nie ma możliwości zamontowania zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowej. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Jaskier obydwa urządzenia zostają wzbogacone o nowe funkcje. Właściciele kabin zyskują dostęp do wylewki, pomocnej w szybkim napełnianiu wiadra czy miski. Z kolei miłośnicy pluskania w wannie mogą korzystać z dodatkowej, górnej głowicy, zapewniającej lekki masaż całego ciała. Jaskier wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też nowoczesnym wyglądem, wpisując się w najnowsze trendy, przez co jest odpowiednim dodatkiem do każdej łazienki. Subtelna bryła i obłe kształty sprawiają, że będzie się doskonale prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Produkt uzupełnia serię Jaskier, składającą się m.in. z baterii łazienkowych z charakterystyczną zwężaną dźwignią. Wysoką jakość użytych materiałów oraz niezawodność potwierdza 5-letnia gwarancja.