Panele prysznicowe od Aquatec

Marka Aquatec to polski producent paneli prysznicowych. W kolekcji znajdują się między innymi panele Woodline, Cube i UNICO TOP. Panel natryskowy termostatyczny Aquatec Woodline to panel z baterią termostatyczną i wydajną deszczownią o wymiarach 254 × 144 mm. Posiada rączkę natryskową, trzy dysze boczne i zastosowano w nim system Easy Clean, pozwalający na usunięcie kamienia z dysz i deszczownicy. Wymiary panelu to 1525×360 mm, a zasięg deszczowni to 410 mm. Zestaw jest wykonany z wysokiej jakości egzotycznego drewna i aluminium oraz charakteryzuje się wysoką odpornośią na wilgotne środowisko. Wykończenie panelu to satyna. Panel jest przeznaczony do montażu na ścianie.

Z kolei panel Aquatec Cube 254 Max Goldo wymiarach wysokość 1400 mm oraz szerokość 254 mm to aluminiowy panel prysznicowy z trzema funkcjami prysznica, a mianowicie deszczownicą, masażem oraz prysznicem ręcznym. Panel prysznicowy Aquatec UNICO TOP ma również wysokość 1400 mm, a szerokość 154 mm i również jest panelem aluminiowym.

panele prysznicowe

allto.pl

Aquatec jest firmą produkcyjną i wszystkie panele prysznicowe Aquatec są produkowane w Polsce. Firma ma w swojej ofercie panele różnych szerokości i można dobrać taki panel, który zasłoni otwory po starej baterii, przez co jego montaż nie wymaga kompletnego remontu łazienki i wymiany płytek. Deszczownice, dysze i rączki prysznicowe posiadają funkcję odkamianiania tzw. Easy Clean. Panele Aquatec można montować w narożniku, do czego służy odpowiedni zestaw do montażu w norożniku i jest on dostępny jak opcja przy zakupie panelu. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie modele paneli prysznicowych Aquatec umożliwiają wymianę głowicy termostatycznej bez konieczności demontażu panela.