Narożna półokrągła kabina prysznicowa ENA od Huppe

Narożna półokrągła kabina prysznicowa Huppe z serii Ena o wymiarach 90x90x190 cm to produkt najwyższej jakości, znanej i uznanej marki światowej, dostępny w korzystnej cenie. W przypadku modelu narożnego półokrągłego, szerokość wejścia do kabiny wynosi 57 cm. Została wykonana z przeźroczystego szkła hartowanego oraz profili srebrny połysk. Szerokość stałego segmentu to 32,4-34,9 cm, a promień 55 cm. Kabinę można zabudować na brodziku o wymiarach 88,5-91,0 cm. Z tą kabiną możliwa jest zabudowa na wysokości posadzki.

Kabiny natryskowe Huppe to asortyment produktów spełniających nawet najwyższe wymagania.  Seria Basics, z której pochodzi kabina ENA, pozwala na rozwiązywanie problemów z urządzeniem funkcjonalnej i estetycznej łazienki.  Oprócz serii Basic, dostępna jest jeszcze seria Medium, w ramach której oferowane są prawdziwe produkty design z licznymi możliwościami oraz seria Premium uzupełniająca asortyment ekstrawaganckimi rozwiązaniami z najwyższej jakości dekorami chromowymi.

hueppe.com

hueppe.com

Prezentowaną kabinę ENA można łatwo czyścić, ponieważ wszystkie modele drzwi suwanych serii Ena posiadają standardowo przycisk czyszczenia. Dzięki temu segmenty drzwi pozwalają się wyjąć z dolnej szyny prowadzącej i oczyścić. Dzięki obszernemu zakresowi regulacji, pozwalającemu na kompensację nierównych ścian, można często korzystać z modeli standardowych. System maskownic pozwala na montaż segmentów drzwi do ściany bez widocznych połączeń śrubowych. Nie ma również konieczności nawiercania listwy przyściennej na miejscu, co wyklucza możliwość porysowania profilu oraz wystąpienia opiłków metalu w brodziku. Kabiny posiadają wysokiej jakości, metalowy uchwyt typu reling będący ekskluzywnym projektem Phoenix Design. Drzwi suwane mają doskonałe właściwości ruchowe dzięki dużym rolkom na łożyskach kulkowych oraz inteligentnemu układowi szyn prowadzących u góry i u dołu. W przypadku serii Ena montowane są wyłącznie segmenty z jednowarstwowego szkła bezpiecznego (ESG) o grubości 6/4 mm.