Miska ustępowa lejowa wisząca Duravit z serii Rimless Durastyle

Miska ustępowa lejowa wisząca Rimless Duravit Durastyle to produkt ceramiczny, w kolorze białym, bezrantowy, z higienicznym system spłukiwania. Miska została zaprojektowana przez Matteo Thun. Ma długość 54 cm i szerokość 37 cm. Rozstaw otworów pod śruby mocujące to 18 cm. Mocowanie jest ukryte. Miska jest wyposażona w oszczędne spłukiwanie wody 4,5 l. W komplecie znajduje się mocowanie Durafix. Miskę ustępową należy skompletować z deską nr 0063790000. Jest to miska wisząca z odpływem poziomym.

allto.pl

allto.pl

System Rimless to efektywne spłukiwanie i optymalna higiena. Wiszące miski toaletowe DuraStyle rimless wyposażone są w innowacyjną i efektywną technologię spłukiwania. Ten model miski sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest optymalna higiena i łatwość utrzymania czystości. Dynamiczny przepływ wody zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania.

duravit.pl

duravit.pl

Woda jest wprowadzana do miski równomiernie i z dużą siłą, dzięki czemu cała wewnętrzna powierzchnia zostaje dokładnie oczyszczona. To nowoczesna wisząca miska bez rantu spłukującego ze spłuczką o pojemności 4,5 litra, która gwarantuje optymalne spłukiwanie nawet przy użyciu tak niewielkiej ilości wody. Miska toaletowa DuraStyle jest dostępna również z powłoką WonderGliss ułatwiającą czyszczenie – wszelkie osady spływają razem z wodą, a utrzymanie perfekcyjnej czystości staje się jeszcze łatwiejsze. Seria DuraStyle wyróżnia się też imponująco nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwem.