Komplet podtynkowy z serii Multi-System od Deante

W nowoczesnych łazienkach nie może zabraknąć nowoczesnych rozwiązań, wychodzących na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jednym z nich jest komplet podtynkowy prysznicowy z serii Multi-System, zapewniający wodny masaż niczym w salonie SPA.

Stosując takie rozwiązanie z łatwością pozbędziemy się stresu nagromadzonego podczas całego dnia. Krótka wersja kąpieli pod prysznicem pozwoli się nam rozluźnić, a z kolei dłuższa kąpiel poprawi kondycję skóry i przyniesie ulgę napiętym mięśniom.

Multi-System marki Deante jest kompletnym panelem prysznicowym podtynkowym z funkcją masażu, który zapewni relaks i odprężenie w czasie kąpieli pod prysznicem. Ten najnowszy produkt marki posiada stalową głowicę o wymiarach 30 x 30 cm, sześć dysz natryskowych oraz słuchawkę na przyłączu kątowym. Poszczególne opcje prysznica uruchamia się, przekręcając przełącznik funkcji w odpowiednią stronę, a użytkownicy mogą wybrać łagodny, deszczowy natrysk z górnej głowicy, przydatny gdy chcemy rozluźnić całe ciało, bądź też mocny, działający na zasadzie biczy wodnych strumień wypływający z dysz, masujący poszczególne partie ciała, jak barki czy lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Dysze zostały wyposażone w wygodne przeguby, umożliwiające swobodną regulację, co jest szczególnie przydatne w przypadku osób o różnym wzroście, które korzystają z tej samej łazienki. Dwa pozostałe przełączniki odpowiadają za temperaturę wody oraz intensywność strumienia. Bateria termostatyczna jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ zabezpiecza przed poparzeniem się.

materiały Deante

materiały Deante

Rozwiązanie Multi-System jest idealne dla osób, które nie mają czasu na wyszukiwanie pojedynczych urządzeń podtynkowych, ponieważ model ten zawiera wszystkie niezbędne elementy, pasujące do siebie pod względem użytkowym i estetycznym. Kwadratowe bryły zestawu wpisują się w modny obecnie, geometryczny nurt, dlatego też najnowszy produkt firmy Deante będzie się doskonale prezentował w minimalistycznej łazience. W ofercie dostępny jest także wariant okrągły.

Reasumując, prysznicowy zestaw podtynkowy Deante z serii Multi-System to 3-krotny diverter, sześć dysz natryskowych, bateria podtynkowa termostatyczna z możliwością regulacji wypływu wody, głowica natryskowa kwadratowa, stalowa o wymiarach 300 x 300 mm, przyłącze kątowe węża zintegrowane z uchwytem na słuchawkę,
słuchawka 1-funkcyjna, wąż podwójnie pleciony, rozciągliwy o długości 1500 mm oraz wylewka natryskowa o długości 381 mm. Produkt posiada siedmioletnią gwarancję producenta oraz serwis dojazdowy. Został wyprodukowany w duchu filozofii proeco. W komplecie znajduje się bateria termostatyczna, co czyni produkt atrakcyjnym cenowo. Taki typ baterii poprawia bezpieczeństwo korzystania z natrysku, dlatego model ten idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi. Multi-System został wyposażony w system przeciw osadzaniu się kamienia – anti-calc. Różne produkty marki Deante można kupić tutaj.