Inspirowana naturą bateria zlewozmywakowa Fluence

Nowa bateria zlewozmywakowa Franke Fluence jest opływowa, delikatna, ale przy tym ma nowoczesny i oryginalny kształt zgodny z obowiązującym trendem nawiązującym do natury. Bateria przyciąga uwagę i stanowi mocny element w kuchennej strefie wody, ale jej zaletą jest nie tylko perfekcyjne wzornictwo, ale również praktyczność i poręczność, dzięki którym ułatwia wszystkie codzienne prace w kuchni.

materiały prasowe Franke

materiały prasowe Franke

Bateria zlewozmywakowa Franke Fluence posiada trwałą głowicę ceramiczną, a dzięki najwyższej jakości materiałom, z jakich została wykonana, wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację. Przy odpowiedniej pielęgnacji odwdzięczy się pięknym wyglądem przez długie lata codziennego użytkowania.

Organiczny design baterii Fluence, inspirowany pięknem przyrody świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem – zarówno stalowym, jak i kolorowym . Szczególnie efektownie prezentuje się w zestawieniu z ceramicznymi komorami do podbudowy marki Franke, tworząc z nimi dobrany zestaw, który zamienia kuchenną strefę wody w strefę elegancji i komfortu. Bateria Franke Fluence występuje w dwóch wersjach- ze stałą oraz wyciąganą wylewką, w wykończeniu chromowanym.