Granitowy zlewozmywak podblatowy Corda od Deante

Nowoczesne kuchnie i nowoczesne wzornictwo nie mogą się obejść bez nietuzinkowego wyposażenia. A takim z pewnością są minimalistyczne, granitowe zlewy podblatowe z serii Corda, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. We współczesnych, nowoczesnych kuchniach króluje zabudowa pozbawiona widocznych rantów, zagłębień i wyżłobień  – taki jest aktualnie mocny trend wnętrzarski. Ten efekt można uzyskać dzięki jednej z najnowszych propozycji Deante– eleganckiej kolekcji komór podblatowych Corda, wykonanych ze szlachetnego granitu.

zlewozmywaki granitowe Deante

Corda

Najnowsza seria Corda pozwala na stworzenie niczym niezakłóconej kuchennej aranżacji, przyciągającej uwagę czystymi liniami i prostymi płaszczyznami. Produkty Corda instaluje się podblatowo, dzięki czemu tworzą one harmonijną całość z zabudową. Ze względu na to, że są wykonane z granitu, ich design podkreśli blat wykonany z kamienia naturalnego lub konglomeratu, którego widoczny rant zwieńczy minimalistyczną formę komory. Sposób instalacji zapewni nie tylko estetyczny wygląd, ale też komfort prac kuchennych, jak wygodne ścieranie okruchów czy rozlanych płynów, przez co kuchnia będzie zawsze czysta, a brud nie będzie się dostawał pod rant zlewozmywaka.
Nowe produkty można dowolnie konfigurować, wykorzystując jedną lub dwie komory – dużą w duecie z mniejszą, przydatną m.in. do opłukiwania warzyw i owoców, a w większych pomieszczeniach także dwóch dużych. Corda jest dostępna w trzech modnych kolorach: alabaster, szary metalik i grafit metalik. Wszystkie modele posiadają właściwości antyseptyczne, chroniące przed rozwojem drobnoustrojów na powierzchni zlewozmywaka. Komory Corda zostały wyprodukowane  z mieszanki zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy, dzięki czemu charakteryzują się trwałością, odpornością na zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny. Produkty są wyposażone w osprzęt odpływowo-przelewowy, a ich wysoką jakość potwierdza aż 10-letnia gwarancja.