Funkcja bidetu w Geberit AquaClean Sela

Geberit AquaClean Sela to zupełnie nowy wymiar czystości i higieny osobistej. To możliwość podmywania za naciśnięciem jednego przycisku. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela dostepna jest w wersji podwieszanej i stojącej. Ma prosty i nowoczesny wygląd, a natrysk wody jest delikatny i o temperaturze ciała. Strumień wody jest oscylujący, a natrysk ma regulowane ciśnienie wody. Toaletę tę wyposażono w prosty panel sterowania, który zapewnia intuicyjną obsługę zdalnego sterowania. Deska i pokrywa posiada funkcję wolnego opadania i otwierania, a cała toaleta jest prosta i łatwa w czyszczeniu.

Toaleta i bidet 2 w 1

Toaleta myjąca Sela jest dostępna w kolorze białym i zapewnia nowy wymiar czystości. Do tego wygląda jak zwykła toaleta i nie potrzeba na nią dodatkowego miejsca w łazience. Posiada opływowy, nowoczesny kształt, a to zapewnia jej wpasowanie w wystrój łazienki. Mamy możliwość ustawienia pięciu różnych poziomów ciśnienia wody, a oscylujący strumień zapewni wyjątkowo dokładne mycie. Deskę sedesową można łatwo zdemontować, by ułatwić mycie toalety. Dodatkowo Sela sprawdzi się w łazienkach osób o różnym guście i wymaganiach, bo dostępna jest w wersji podwieszanej oraz stojącej. Dodatkowo deska sedesowa została zaprojektowana w optymalny sposób, z myślą o użytkowniku. Jest ergonomiczna i ma mechanizm wolnego opadania. Co ciekawe, toaleta myjąca ma opcję identyfikowania użytkownika i oszczędzania energii. Woda jest podgrzewana tylko w przypadku rozpoznania użytkownika. Wszystkie produkty Geberit AquaClean są zgodne z europejską dyrektywą dotyczącą ekoprojektu, a także, dzięki zintegrowanej funkcji oszczędzania energii, zużywają minimalną ilość energii, nawet w trybie gotowości. Toaleta daje nam również gwarancję czystości przed użyciem i po nim, ponieważ czyszczenie dysz jest automatyczne. O funkcjonalności i designie niech świadczą też nagrody, które otrzymał ten model toalety: „iF product design award“, „Interior Innovation Award“ i „Design Plus powered by ISH 2013“.

geberit aquaclean sela

geberit-aquaclean.pl

Mimo swojej podwójnej funkcji toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela wygląda nadal jak zwykła toaleta. Dzięki prostemu stylowi i ukryciu instalacji sanitarnej za eleganckim, płaskim wykończeniem, a inteligentna technologia podmywania oraz przyłącza prądu i wody są niewidoczne, bo zintegrowano je i ukryto w ceramice. Ważna jest również prostota projektu. Wprowadzając AquaClean Sela firma Geberit wzbogaciła swoją ofertę o starannie zaprojektowany model stworzony przez architekta i projektanta Mattea Thuna. Dzięki prostemu stylowi i zintegrowanej funkcji podmywania model ten pasuje praktycznie do każdej łazienki, łącząc w sobie styl i doprowadzone do perfekcji połączenie nowoczesnych standardów higieny, projektowania i zrównoważonego rozwoju.