Dostojna i wyrafinowana Alessia od Franke

Najczęstszą czynnością wykonywaną w kuchni jest zapewne zmywanie naczyń, co musimy robić przy gotowaniu, przyrządzaniu śniadań i kolacji, innych potraw, a także po ich zjedzeniu. Z tego względu, aby ta czynność nie była aż tak męcząca, a sprzęt wytrzymały, armatura powinna być zawsze najwyższej jakości, aby służyła użytkownikowi przez długie lata. W ofercie marki Franke znaleźć można takie baterie kuchenne, które spełniają najważniejsze wymagania techniczne, a przy tym świetnie się prezentują i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka.

bateria kuchenna

materiały prasowe

Bateria Franke Alessia posiada ruchomą wylewką, urzekając przy tym jakością wykonania i prostotą formy, ale przede wszystkim ergonomicznością, która w przypadku wyposażenia kuchennego jest przecież tak ważna. Alessia doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami zlewozmywaków Franke, a jej zaokrąglony kształt i specjalny element ozdobny łączący korpus baterii z wylewką, sprawiają, że strefa wody nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Bateria ta posiada innowacyjną głowicę ceramiczną oraz podkładkę usztywniającą do montażu w zlewozmywakach ze stali szlachetnej. Bateria posiada pierwszą klasę głośności, co powoduje, że jest niezwykle cicha i zapewnia komfort podczas jej użytkowania. Bateria jest dostępna w wykończeniu chromowym.