Deante – wyposażenie kuchni i łazienki

Marka Deante to nagradzany w konkursach wzorniczych producent, który od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku, oferując użytkownikom szeroki wachlarz asortymentu obejmujący:

  • wyposażenie kuchenne: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne
  • wyposażenie łazienkowe: zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramika.

Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami, a dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych. Marka posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów firmy trafia do polskich mieszkań, ponieważ Deante cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły, jak m.in. „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu”, „Gepardy Biznesu” i „Solidny Partner”.  Kluczowymi wartościami marki Deante są jakość, design i polskość. Firma dba o wysoką jakość produktów będąc jej synonimem w zakresie wyposażenia łazienek i kuchni. Jest to marka ceniona i chętnie wybierana przez użytkowników nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Dzięki działaniom podejmowanym w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, zaawansowaniu technologicznemu oraz wykorzystywaniu najlepszych podzespołów może obejmować produkty wieloletnią gwarancją, co jedynie podkreśla ich jakość, a także zachęca do zakupu.

marka deante

deante.pl

Marka zna najnowsze trendy w designie, tworząc produkty odpowiadające różnorodnym oczekiwaniom i gustom Klientów. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, nawiązuje współpracę z utalentowanymi, wyróżniającymi się projektantami, dokładając wszelkich starań, aby produkty łączyły w sobie piękno i niebanalność z wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Każdego roku wprowadzane są nowości we wszystkich grupach produktowych. Ważnym elementem misji marki jest polskość, która stanowi filar wzornictwa produktów firmy. Marka jest polska, pełna uznania dla polskiego wzornictwa i przekonana o wspaniałych zdolnościach krajowych projektantów, dlatego nawiązuje współpracę z polskimi twórcami.

Marka Deante łączy wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz ze świeżym spojrzeniem na design, dlatego też dba o to, aby jej produkty wyróżniały się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem, czego gwarancją są autorskie kolekcje dające niepowtarzalność wzorów i pieczołowicie dopracowane szczegóły.