Czysta i smaczna woda z systemem filtrującym Franke Clear Water

System filtrujący Franke Clear Water spełni marzenia o czystej i smacznej wodzie prosto z kranu. W ostatnich latach gruntownie zmodernizowano systemy uzdatniania wody w Polsce i woda płynąca z wodociągów jest bardzo dobrej jakości, posiada minerały w tym biopierwiastki takie jak wapń i magnez. Jednak mimo zapewnień i ogólnopolskich akcji zachęcających do picia wody prosto z kranu, często nadal boimy się to robić.
Jakość wody wodociągowej określa polskie prawo oraz regulacje Unii Europejskiej i jest ona całkowicie bezpieczna. Problem mogą jednak stanowić rury, którymi woda płynie do kranów. To powoduje, że często po prostu nie nadaje się do picia bez uprzedniego zagotowania. Żebyśmy mogli cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu, bez względu na jakość naszych rur, firma Franke proponuje innowacyjny system filtrujący Clear Water. Jest to zintegrowany, zaawansowany technologicznie wkład węglowy z ceramicznym filtrem, który usuwa z wody takie składniki, jak chlor, osad, rdza, metale ciężkie, lotne związki organiczne, bakterie i inne zanieczyszczenia. Poprawia przy okazji jej smak i zapach. Kompaktowe rozmiary całego systemu Franke Clear Water powodują, że może być montowany w szafce pod zlewozmywakiem. Clear Water wyposażony został w elektroniczny zegar, z wyświetlaczem i sygnalizatorem, który przypomina o konieczności wymiany filtra, co następuje w zależności od intensywności użytkowania, po 90, 180, 270 lub 360 dniach. Idealnym uzupełnieniem oferty Clear Water są specjalne dwufunkcyjne baterie służące do podłączenia systemu filtrującego, o nazwie Franke Eos Clear oraz Atlas Clear, które znakomicie dopełnią strefę zmywania i sprawią, że każdego dnia będziemy mogli pić czystą wodę, doskonałej jakości.

materiały prasowe

materiały prasowe

Marka Franke od ponad 100 lat jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Jest ambasadorem szwajcarskiej jakości
i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę.