Baterie kuchenne KWC stworzone z dbałością o detale

Perfekcyjne w każdym detalu, wykonane z mosiądzu w wykończeniu chromowanym lub stali nierdzewnej, doskonale dopracowane na krawędziach i łączach, pełne nowoczesnych technologii – to właśnie baterie kuchenne KWC, które codziennie zachwycają od nowa. Wybrane baterie z funkcją prysznica zostały wyposażone w innowacyjny system KWC JETCLEAN, który ogranicza osadzanie się kamienia. Mechanizm został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas użycia baterii drobinki wapnia i kamienia, które osadzają się na sitku były wypychane z otworów. W momencie zatrzymania przepływu wody, dziurki automatycznie się zwężają.

KWC

Picture 002

W myciu dużych naczyń i ciężko dostępnych miejsc pomoże nam opatentowany przez KWC, elastyczny wąż highflex®, wykonany w oparciu o technologię wielowarstwowego tworzywa. Oprócz praktycznego zastosowania, bateria z highflex® świetnie się prezentuje. Zaprojektowana zgodnie z panującymi trendami w architekturze wnętrz i wzornictwie przedmiotów, zdecydowanie wyróżnia się na tle kuchennej zabudowy. Na uwagę zasługuje również delikatna, a przy tym niezwykle solidna dźwignia sterująca baterią, wykonana ze specjalnie utwardzanej stali chirurgicznej. Smukła i elegancka, pozostaje prawie niewidocznym dodatkiem. Jednocześnie doskonale spełnia swoją rolę i jest wygodna w użyciu.
To właśnie dbałość o detale pozwoliła stworzyć niezwykłe baterie KWC, które idealnie wpisują się w standardy współczesnej kuchni, gdzie dużą uwagę przywiązuje się zarówno do wzornictwa jak i wygody. Poprawiają jakość korzystania z urządzeń kuchennych i powodują, że zwyczajne czynności takie jak zmywanie naczyń, stają się bardzo przyjemne.