Bateria KWC ZOE

Bateria KWC ZOE stanowi ukłon w stronę innowacji oraz imponującego designu. To produkt pełen przydatnych funkcji oraz nowinek technicznych, o nowoczesnej, opływowej formie, wyposażony w efektowne podświetlenie strumienia wody. To kwintesencja innowacyjności – taka jest bateria KWC ZOE. To wielofunkcyjne urządzenie gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Teraz jest ono nie tylko praktyczne, ale też piękne i ekstrawaganckie, chociaż nadal niezwykle funkcjonalne. Dzięki KWC ZOE z łatwością umyjemy nawet bardzo duże naczynia, a także dokładnie opłuczmy warzywa i owoce. Wszystko to dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica, która nieużywana staje się niewidoczna, idealnie wpasowując się w korpus baterii.
Baterię ZOE z łatwością dopasujemy do wnętrza kuchni w każdym stylu, ponieważ jest dostępna aż w pięciu ciekawych kolorach: białym, czarnym, chromie, stali szlachetnej oraz kolorze szampana. ZOE posiada trwałą głowicę ceramiczną, perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN zaprojektowanym w taki sposób, aby samo używanie baterii zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które mogą blokować przepływ wody. Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w KWC ZOE jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Ten oryginalny element dekoracyjny to bardzo ciekawy sposób na odmianę kuchennej strefy zmywania. Dodatkowo, w trosce o środowisko naturalne, producent wprowadził innowację, która polega na automatycznym wyłączaniu baterii po trzydziestu minutach.

materiały prasowe

materiały prasowe

Firma KWC powstała w 1874 roku i od samego początku jej siłą napędową były innowacje. Baterie tej marki dostępne są w Szwajcarii oraz ponad 50 innych krajach. Nazwa KWC stała się synonimem jakości, wysublimowanego wzornictwa i innowacyjności. Od 2013 firma KWC należy do koncernu FRANKE.