Bateria kuchenna i zlewozmywak idealnie dobrane od Deante

Kuchnia, a w tym kuchenna strefa wody to miejsce, które można elegancko zaaranżować i ładnie wyeksponować. Dlatego ważne jest, aby wszystkie elementy do siebie pasowały – zlewozmywak i odpowiednio do niego dobrana bateria zlewozmywakowa.

Prezentujemy dwa przykładowe duety bazujące na pięknym zlewozmywaku granitowym Rapido, który wraz z podobnym modelem Andante został wprowadzony na rynek z okazji jubileuszu 25-lecia firmy Deante.

Autorem serii Rapido jest Michał Łój. Wyróżniają ją zarówno ciekawe kształty ociekaczy, jak i wyjątkowo głębokie komory.  W przypadku Rapido projektant postawił na minimalizm i mocny, geometryczny akcent, gdzie wyrazisty ociekacz to odwołanie do stylu art déco. Kolekcja łączy dobry design z wysoką funkcjonalnością, ponieważ wyjątkowo głębokie komory ułatwiają codzienne prace w kuchni, a dobrze wyprofilowane ociekacze odprowadzają wodę, pomagając utrzymać czystość. Autorskie zlewozmywaki Rapido zostały wyprodukowane w Polsce ze szlachetnej mieszanki, zawierającej idealne proporcje gresogranitu i żywicy poliestrowej. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, zadrapania, wysoką temperaturę i szok termiczny.

deante.pl

deante.pl

Do tego nowoczesnego i pięknego zlewozmywaka, który kupimy tutaj, możemy dobrać pasującą kolorystycznie baterię, jeśli chcemy stworzyć zestaw monolityczny pod względem kolorystyki. Świetnie do tego pasujący produkt znajdziemy w jednej z najmłodszych serii Deante – Milin. Znajdziemy tu baterię zlewozmywakową stojącą z wylewką w kształcie U, w kolorze czarnym. Zasięg wylewki to 173 mm, wysokość korpusu 355 mm. Jest to bateria jednouchwytowa z klasy przepływu Z czyli poniżej 9 litrów na minutę i z grupy akustycznej < 20 dB. Cała kolekcja Milin to przede wszystkim eksplozja kolorów uzupełniona o arktyczną biel oraz prezentowaną wyżej czerń. W odpowiednim zestawieniu baterie Milin stworzą wyrazisty kontrast lub harmonijnie skomponują się z innymi elementami kuchennego wyposażenia.

deante.pl

deante.pl

Inną propozycją jeśli chodzi o baterię zlewozmywakową do zlewu Rapido jest bateria Pepe w wersji bez lub z wyciąganą wylewką. Klasyczny kształt baterii Pepe pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnie zaaranżowanych pomieszczeń. Produkty te wyposażone są w obrotową, wyciąganą wylewkę, perlator, a także 7-letnią gwarancję producenta. To bateria stojąca jednootworowa z wylewką o zasięgu 225 mm. Wysokość korpusu wynosi 120 mm, a średnica głowicy ceramicznej 40 mm. Posiada klasę przepływu S czyli poniżej 19,8 l/min. To bateria jednouchwytowa wykonana z mosiądzu.

deante.pl

deante.pl