Akcesoria łazienkowe Wenge od Ferro

Ważnym elementem wystroju każdej łazienki są akcesoria, które nadają wnętrzu klimat, podkreślają jego styl i charakter. Najlepiej urządzając i wyposażając łazienkę w różne przydatne lub dekoracyjne drobiazgi, stosować produkty jednolite, wchodzące w skład tej samej linii produktów. To pozwoli nam bowiem na zachowanie spójności oraz czystości wizualnej w takim wnętrzu.

Wyrazistą propozycję posiada w swojej ofercie marka Ferro. To producent, który rozpoczynał swoją działalność w latach 90-tych dwudziestego wieku, jako mała, rodzinna firma. Obecnie jest to nowocześnie zarządzana grupa kapitałowa, której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ferro zbudowało swoją pozycję rynkową w oparciu o potrzeby szybko rozwijającej się polskiej przedsiębiorczości, szybko uzupełniając montaż i produkcję artykułów instalacyjno-sanitarnych o import włoskich surowców i półproduktów do ich produkcji oraz o eksport gotowych wyrobów. Obecnie marka jako cała grupa jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Ferro S.A. zajmuje czołową pozycję w Polsce na rynku sprzedaży zaworów i drugie miejsce pod względem sprzedaży baterii. Przedmiotem jej działalności jest produkcja i sprzedaż armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej oraz wyposażenia sanitarnego pod własnymi markami: FERRO, Metalia, Titania, a także pod markami klientów Grupy. FERRO jest również przedstawicielem na rynku polskim znanego włoskiego producenta armatury przepływowej, spółki La Torre.

akcesoria łazienkowe ferro

allto.pl

Najnowsza seria akcesoriów łazienkowych marki Ferro nosi nazwę Wenge. Jak ta nazwa wskazuje, elementy kolekcji są utrzymane w ciemnej kolorystyce, a materiałem przewodnim jest tu drewno wenge, z którego produkty zostały wykonane. W serii znajdziemy mydelniczkę, kubek, dozownik na mydło w płynie, szczotkę do wc, kubek na szczoteczki oraz pojemnik kosmetyczny, czyli wszystko co niezbędne w łazience jeśli chodzi o akcesoria. Całą serię charakteryzuje trwałość i solidność wynikająca z zastosowanych materiałów. Produkty są odporne na wilgoć, a do tego funkcjonalne i o ponadczasowym wzornictwie w stylu eko. Mydelniczka ma charakter stojący i jest pojedyncza.

akcesoria łazienkowe ferro

allto.pl

Produkty z serii Wenge od Ferro można kupić w sklepie internetowym allto.pl.